Westeind 2, Oosterzee

In het mooie Oosterzee, gelegen vlakbij het Tjeukemeer, liggen deze prachtige stallen van een veehouderij. Op deze locatie hebben wij 1416 panelen geplaatst met een vermogen van 552 kWp.

Oosterzee 1

Aantal panelen

1416

+

Omvormers

1x 100 kW

Vermogen

552,24 kWp

protium-content-mastenbroek4

Wat hebben we gedaan?

De stallen van deze locatie gaven veel denkwerk doordat de constructie in eerste instantie niet toereikend was voor het PV-systeem. Uiteindelijk is de constructie van de stallen versterkt waardoor de zuidkant volledig benut kon worden en er een extra rij op de noordzijde geplaatst kon worden. Dit zorgt ervoor dat de omvormers eerder opstarten, waardoor er nog meer duurzame energie wordt opgewekt. Ook zijn er 34 panelen van de eigenaar verplaatst zodat het systeem behouden blijft.

Oosterzee 3

WP vermogen geïnstalleerd
Oosterzee 4

panelen geplaatst
Oosterzee 5

huishoudens voorzien van duurzame energie
Oosterzee 6

KG vermeden CO2-uitstoot per jaar
Waarom Protium?

Voor onszelf en voor de generaties na onsOosterzee 7

Oosterzee 8

Vaste vergoeding

Zonder dat je hoeft te investeren ontvang je een vaste vergoeding per jaar.

Oosterzee 9

Volledig ontzorgd

Wij doen alles: van ontwikkeling, dakconstructie, het plaatsen van de panelen tot het verzekeren en onderhouden.

Oosterzee 10

Gratis PV systeem

Aan het eind van de looptijd krijg je kosteloos een goed werkend systeem waarmee je nog 10-15 jaar kan bijdragen aan de energietransitie.

Ontvang vrijblijvend advies op maat.